Odpowiadamy na pytania
CZY SESJA MASAŻU TANTRYCZNEGO OBEJMUJE MASAŻ STREF INTYMNYCH?
Podczas standardowego masażu tantrycznego, który wykonujemy nie skupiamy się na sferze intymnej. Oznacza to, że dotykamy miejsca intymne, aby uaktywnić energię seksualną i przeprowadzić ją do serca i wyższych czakr, ale nie wykonujemy osobnego masażu miejsc intymnych. Jezeli nie chcesz aby masażysta dotykał Twoich miejsc intymnych – to jest to najbardziej w porządku, Twoje granice są dla nas najważniejsze.
CZY SĄ JAKIEŚ OGRANICZENIA WIEKOWE, ABY OTRZYMAĆ MASAŻ TANTRYCZNY?
Tak. Powinieneś/powinnaś mieć ukończone 18 lat
W JAKI SPOSÓB MOGĘ SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO MASAŻU TANTRYCZNEGO?
Sugerujemy nie spożywać alkoholu lub ograniczyć jego spożywanie przed masażem Sugerujemy – nie palić przynajmniej kilka godzin przed masażem Jeśli to możliwe – ograniczyć spozycia mięsa. Przed masażem Depilacja okolic intymnych jest zalecana, ale nie obowiązkowa Na masaż trzeba przyjść z dobrym nastawieniem
DLACZEGO DEPILACJA MIEJSC INTYMNYCH JEST ZALECANA PRZED MASAŻEM TANTRYCZNYM?
Masaż tantryczny polega na przemieszczaniu energii w ciele. Włosy zatrzymają lub utrudniają ruch energii.
JAK MOGĘ CZUĆ SIĘ PO SESJI MASAŻU?
Każda sesja to bardzo indywidualny proces. To praca z osobistą intencją. Do kilku dni po sesji mogą pojawić się bardzo różne emocje, jak na przykład: złość, smutek, ale również ulga, radość.Mogą pojawić się także różne reakcje ciała, jak na przykład: lekki ból fizyczny najczęściej w okolicach miejsc intymnych, splotu słonecznego czy klatki piersiowej. Mogą wystąpić wahania nastroju czy zmiany energii, przykładowo osoba gniewna staje się dużo bardziej łagodna i delikatna. Wszystko zależy od intencji, z którą będziesz pracować. Obserwuj siebie i reakcję innych na Twoją osobę. Często po sesji możesz czuć się od razu bardzo dobrze, lekko, błogo – jakby z ciała spadło duże obciążenie.
JAK MOGĘ CZUĆ SIĘ PO SESJI MASAŻU TANTRYCZNEGO?
Celem masażu tantrycznego jest naładowanie każdej komórki ciała energią seksualną, która według tantry jest energią życiową. Większość ludzi zaraz po samym masażu tantrycznym czuje się bardziej zrelaksowana, lekka, jakby coś ciężkiego z nich spadło, uleciało. Możesz poczuć, że zmęczenie, które zawsze Ci towarzyszyło ustępuje – a w jego miejsce pojawia się pozytywna energia do działania. Możesz czuć więcej miłości i zadowolenia z życia. Zazwyczaj ludzie zaczynają inaczej wyglądać w oczach innych. Po masażu- rodzina, przyjaciele, znajomi mogą stwierdzać, że coś się w Tobie zmieniło, np. emanujesz spokojem, dobrem, wrażliwością albo jesteś bardziej pewny/pewna siebie, masz więcej energii.
CZY PODCZAS MASAZU JESTEM NAGO?
Tak, żeby otrzymać masaż trzeba być bez ubrań.
ILE TRWA SESJA MASAŻU TANTRYCZNEGO?


Masaż tantryczny trwa od 1 godziny do 2 godzin. Możesz wybrać preferowaną przez siebie długość podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego badz rejestracji telefonicznej
CZY MOGĘ WZIĄĆ PRYSZNIC W WASZYM STUDIO?


Tak, jak najbardziej – możesz wziąć prysznic przed masażem. Możesz wziąć prysznic również po masażu, jednak warto odczekać kilka godzin, ponieważ używamy olejków które będą dalej odżywiać skórę po masażu.
CZY MAM PRZYNIEŚĆ COŚ ZE SOBĄ?
Jeśli masz swoje ulubiony pareo/sarong, możesz zabrać ze sobą. Jeśli chcesz, to możesz przynieść również duży ręcznik. (Uwaga na pareo/sarong i ręczniku mogą zostać plamy oleju!) Jeśli nie, nie martw się, mamy wszystko, co potrzebne.
JAKA JEST FORMA PŁATNOŚCI?
Płatność tylko gotówką
Regulamin:

1. Nie świadczymy usług intymnych.
2. Nie robimy zabiegów masażu tantrycznego dla osób niepełnoletnich.
3. Nie wolno przed zabiegiem spożywać alkoholu lub zażywać innych używek i substancji odurzających. Po alkoholu lub używkach nie gwarantujemy Ci całkowitego odprężenia i relaksu.
4. Nie wolno nagrywać obrazu, dźwięku i robić zdjęć.
5. W cenę usługi podaną w cenniku wchodzi jedna godzina masażu i 15 minut na wzięcie prysznica przed i po seansie. Jeżeli klient przeciąga ten czas, to czas na masaż automatycznie się zmniejsza. Czas na seans rozpoczyna się od godziny na którą Państwo zostaliście umówieni.
6. Płatność tylko gotówką.
7. Etyka naszego salonu zapewnia klientowi pełną dyskretność.
8. W naszym salonie obowiązuje opłata z góry.
9. Informujemy, że w przypadku niestosownego zachowania klienta zastrzegamy sobie prawo do odmówienia świadczenia usług.

W naszym salonie nie możesz:
1. Nakłaniać masażystki do świadczenia usług intymnych lub seksu.
2. Wnosić urządzenia nagrywające, alkohol, narkotyki i inne używki i substancje odurzające.
3. Umawiać się na seans masażu z jawnymi, widocznymi chorobami skóry.

Wierzymy, że spełnienie tych skromnych wymagań nie będzie problemem dla naszej ekskluzywnej klienteli.

Masaż tantryczny to sztuka, którą masażystka wykonuje całym swoim ciałem w celu zapewnienia Ci niezrównanych wrażeń.Prosimy o przestrzeganie zasad naszego salonu, w innym przypadku zastrzegamy prawo odmówienia wykonania usługi.


© Your company. All rights reserved
Made on
Tilda