Znajdź chwile dla siebie i oddaj się w nasze ręce

ul.Henryka Jordana 14a Katowice
Masażystki
  • Liza
  • Katia
  • Waleria
  • Jana
  • Lena
Masaż tantryczny
Masaż tantryczny to jeden z najprzyjemniejszych, najbardziej relaksujących zabiegów, jakim można poddać swoje ciało. Polega on na skierowaniu drzemiącej w człowieku energii seksualnej do wewnątrz, aby osiągnąć harmonię i spełnienie. Zapewnia wyjątkowe doznania, zmysłowe i podniecające, jednak - przede wszystkim - uwalniające. Masaż tantryczny ma bowiem ogromną siłę wyzwalającą energię, dzięki czemu uwalnia od stresu oraz wszelkich wewnętrznych napięć i blokad.
Masaż nuru
Nuru – to rodzaj wyjątkowo zmysłowego masażu, który jest receptą na zdrowe i silne ciało. Jest to zaspokojenie najskrytszych potrzeb ciała. Masaż Nuru może pobudzić działanie całego ciała, oczyścić myśli i rozjaśnić umysł. Co wyróżnia masaż Nuru spośród innych? Pod czas wykonania masażu wykorzystujemy przeźroczysty żel, który nie ma koloru i zapachu. Płynne ruchy nagiego ciała masażystki na Twoim ciele dostarczają niespotykanych odczuć, otwierają i pobudzają wszystkie zmysły ciała i duszy. Niesamowita energia masażystki doprowadzi Cię do najbardziej czarujących doznań. Magiczne doznania potęguje energia gromadząca się w Tobie podczas masażu. Sekwencja ruchów i technik uwolni w Tobie świadomość własnego ciała i własnej seksualności, która będzie częścią Ciebie.
Masaż tantra double
Masaż wykonują odrazu dwie masażystki. Ruchy, które wykonywane są na cztery ręce na początku w pełni Cię rozluźnią i zrelaksują , później nawet nie zauważysz,jak dwie piękne masażystki oczarują Cię i spowodują, że zanurzysz się w głębinę doznań i fenomenalnego relaksu.
Masaż tantra dla par
Położycie się obok siebie... W pomieszczeniu odprężać Was będzie piękna, relaksująca muzyka. Zatopicie się w zapachu ziół a Wasze ciała będzie oświetlać blask świec. Masażyści swoim pełnym obecności dotykiem wprowadzą Was w wyjątkowe miejsce, które znajduje się w Was samych. Miejsce pełne miłości, błogości, spokoju i niezwykłej przyjemności. Wszystko zależy od Was – jak głęboko będziecie chcieli sięgnąć. Podarujcie sobie wyjątkowe doświadczenie i odkryjcie nowy potencjał Waszego związku.
Masaż tantra dla kobiet
Drogie Panie, przygotowaliśmy dla Was seans niezapomnianego relaksu i przeżycia który trwa 1,5 godziny. Odczujecie na Sobie działanie najnowocześniejszych technik masażu dedykowanych specjalnie dla kobiecego ciała i duszy. Zastosowanie różnych technik masażui profesjonalizm masażystki pomoże Wam doznać niespotykanego relaksu podczas seansu. Spokojna muzyka i ciepły różowyolejek pomoże napełnić Wasze ciało witaminami i korzystnymi składnikami, a duszę inspirującym odprężeniem od codziennych problemów i kłopotów. Specjalnie dla płci pięknej w ofercie jest dołączony masaż głowy i twarzy.
Katowice
Tel. +48697552556
Lokalizacja: ul.Henryka Jordana 14a
Made on
Tilda